همانطور که می دانید سایت کاروبسپار محلی برای به دست آوردن شغل و فریلنسر در زمینه های کاری مختلف است. در سایت ما امکان دسترسی به فریلنسرهای با استعداد و کارفرماهای خوب وجود دارد. اگرچه شما باید در مورد شغل خود تصمیم بگیرید اما در این مقاله قصد داریم بهترین نکات را برای ایجاد یک پیشنهاد عالی بیان کنیم.

پیشنهاد شما اولین تعاملی است که با مشتری احتمالی خود دارید. این پیشنهاد فرصتی برای معرفی شما و برجسته کردن مهارت هایی است که در آن تخصص کافی دارید. شما می توانید در این پیشنهاد دلیل برتری خود را بیان کنید.  قبل از اینکه بخواهید پیشنهادی ارسال کنید باید پروژه ای را بیابید که با مهارت ها و علایق شما سازگار باشد. توضیحات هر پروژه را به دقت بخوانید و سوالات زیر را از خود بپرسید.

آیا می توانم کاری که کارفرما از من می خواهد را به درستی انجام دهم؟ آیا این پروژه بودجه منطقی دارد؟ آیا مشتری توضیحات کاملی در مورد شغل ارائه کرده است؟ برخی از کارفرمایان سعی می کنند توضیح کاملی از کار مورد نظر خود را فراهم آورند اما برخی دیگر هیچ توضیحی ارائه نمی کنند. در هر دو مورد، بهتر است مهارت های خود را با پروژه مورد نظر تطبیق دهید. فریلنسرهای موفق سعی می کنند همه جوانب را مد نظر قرار دهند و پیشنهاد ویژه ای ارائه کنند. کارفرمایان دوست ندارند پیشنهادات یکسانی  دریافت کنند. ارسال این پیشنهاد ویژه به کارفرما نشان می دهد که فرد مورد نظر علاقه مند انجام اینکار است. با یک احوالپرسی گرم و حرفه ای علاقه و اشتیاق خود را نشان دهید. این احوالپرسی فرصت های زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. یک پاراگراف کوتاه در مورد تجربیات خود همچون حوزه تخصصی، تحصیلات و مهارت های موجود  بنویسید. به تمامی پروژه های قبلی خود اشاره کنید. زمانی را برای توضیح نحوه تکمیل این پروژه اختصاص دهید. رویکرد منحصر به فرد خود را در اختیار کارفرما قرار دهید. مطمئن شوید که  به همه سوالات کارفرما پاسخ روشن و واضحی می دهید. اگر قادر به مصاحبه حضوری بودید حتما این موضوع را به کارفرما اطلاع دهید. مصاحبه کردن با کارفرما به شما اجازه می دهد اعتماد بیشتری را در روابط خود جاری کنید و نیازهای موجود را بسنجید. همه تراکنش های خود را از طریق سایت انجام دهید تا مطمئن شوید پرداخت ها به خوبی انجام می شود. اگر کارفرما احساس کند که تخصص کافی برای انجام پروژه را دارید، حتما با شما تماس خواهد گرفت. اگر چنین اتفاقی نیفتاد سعی کنید تجربیات خود را افزایش دهید و از شکست خود نیز تجربه بیاموزید. در مورد پیشنهاد و مصاحبه خود فکر کنید و به فکر بهبود آن باشید. در نهایت دوباره تلاش کنید تا یک شغل  مناسب برای خود بیابید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *